+48 52 320 20 50
+48 518 396 035

O lekarzu

Jestem lekarzem specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii. Działalność w specjalistycznym gabinecie lekarskim rozpocząłem w 1995 roku. Zajmuję się opieką nad kobietą w ciąży zarówno fizjologicznej jak i powikłanej. W kręgu moich zainteresowań leży szczególnie diagnostyka ultrasonograficzna położnicza i ginekologiczna. Wykonuję również badanie ultrasonograficzne prenatalne pomiędzy 11 a 14 tygodniem ciąży zgodnie z certyfikatem FMF (Fetal Medicine Foundation z siedzibą w Londynie) wraz z komputerową oceną ryzyka indywidualnego. Od bieżącego roku również wykonuję badania USG 3D i 4D na aparacie Voluson E 6.

W zakresie procedur ginekologicznych wykonuję operacje laparoskopowe w przebiegu łagodnych torbieli i guzów jajników a także mięśniaków macicy, wycięcia laparoskopowe trzonu macicy i wycięcia całkowite macicy. Zabiegi histeroskopowe usuwania polipów endometrialnych, przerostów błony śluzowej macicy i mięśniaków podśluzowych a także operacje zaburzeń statyki narządu rodnego i leczenie nietrzymania moczu.

W zakresie usług ambulatoryjnych służę pomocą w diagnostyce przyczyn niepłodności, szczególnie w zespole policystycznych jajników. Wykonuję ultrasonograficzny monitoring cyklu.

Wykonuję zabiegi laserowe w zakresie ginekologii estetycznej w leczeniu zmian poporodowych jak i korekcji zmian anatomicznych takich jak labioplastyka i waginoplastyka. Prowadzę też leczenie początkowego stadium wysiłkowego nietrzymania moczu nową laserową metodą MonaLisa Touch®. (Film poniżej). Procedura jest bezbolesna oraz zapewnia krótki czas rekonwalescencji.